Tvorba webů

Tvorba kvalitních webových stránek, včetně navržení vhodného a moderního webdesignu. Příjemný vzhled, Vám pomůže udržet uživatele déle na Vašich webových stránkách.

K webovým stránkám, Vám můžeme nabídnout náš redakční systém, pro správu obsahu webu, díky kterému budete mít obsah webových stránek stále pod kontrolou a kdykoliv si jej můžete sami změnit. Neplatíte žádné poplatky spojené s aktualizací webových stránek. Náš redakční systém, je ke každému jednotlivému webu přizpůsobený na míru.

Námi vytvářené webové stránky, mají validní kód. Validní kód, je důležitý zejména pro správnou indexaci ve vyhledávačích (SEO Optimalizace). Validaci kontrolujeme podle pravidel světového webového konsorcia W3C.

 

Technologie

Pracujeme zejména v programovacím jazyku PHP (Hypertext Preprocessor) ve spojení s databází MySQL.
Spolu s touto ověřenou kombinací, ještě používáme značkovací jazyk HTML5, CSS3, JavaScript (jQuery) a další.

 

Zřízení domény a webhostingu

Pokud nemáte zaregistrovanou doménu, nebo zřízený webhosting pro Vaše webové stránky, obě tyto věci zařídíme. Pomůžeme Vám vybrat vhodné hostingové řešení a zaregistrujeme doménu.

 

Redesign stávajícího webu

Chcete oživit Váš současný web? Pokud ano, je tato služba určena právě Vám. Vztahuje se k tomu vytvoření nového grafického designu a kódu nebo jen jedna z uvedených variant.

 

Převod stávajícího webu na náš redakční systém

Pokud již máte webové stránky hotové, bez možnosti měnit jejich obsah, rádi Vám k nim implementujeme náš redakční systém TScms a to beze změny grafického designu Vašeho současného webu. Získáte tak možnost spravovat obsah Vašich webových stránek.

Nahoru